News

Компанії групи Olainfarm активно долучилися до допомоги українцям

on January 8, 2023

Olainfarm  є однією з найбільших фармацевтичних компаній  в Латвії та інших країнах Балтії. Продукція компанії поставляється в більше ніж 60 країн. Компанії групи Olainfarm активно долучаються до допомоги українцям, які прибули до Латвії, та тим, хто залишився на Батьківщині.

  • Olainfarm підтримала свого партнера в Україні надавши допомогу у розмірі 9 800 000 грн. для того щоб компенсувати втрати і підтримати його роботу в важкий час.
  • За підтримки благодійної організації «Олайнфарм» надала гуманітарну допомогу препаратами, які найбільше зараз потребують українці (Адаптол, Нейромідін, Етацизин, Ноофен, Фенкарол) та виробами медичного призначення Tonus Elast (серед яких дуже важливі в реабілітаційний період післяопераційні пояси, фіксатори для суглобів, рук, шиї та ін., еластичні стрічки), дезінфекторами та маски для обличчя, в розмірі 6 800 000 грн.
  • Компанія Олайнфарм підтримує медичних працівників з України, які прибули до Латвії як біженці. Минулого року двоє видатних українських хіміків розпочали роботу в новоствореному науково-дослідному центрі АТ «Олайнфарм», а троє лікарів з України приступили до роботи в компаніях групи «Klīnika DiaMed» і «OlainMed». Багато фармацевтів розпочали роботу в аптеках «Latvijas aptieka». Компанії Групи Олайнфам також пропонує роботу для українців, які вимушени покинути Україну: неврологів, терапевтів, ендокринологів, кардіологів, радіологів, ЛОР, стоматологів, хірургів,  операційним медсестрам, медсестрам-анестезіологам, медсестрам-стоматологам, фізіотерапевтам, функціональним медсестрам і амбулаторним медсестрам.
  • Працівники компанії в Латвії з гостинністью надали притулок у своїх домівках для біженців з України.
  • В аптеках «Latvijas aptieka» адаптовано технічне забезпечення, щоб можна було видавати громадянам України ліки та вироби медичного призначення, які компенсуються державою Латвія.
Компанії групи Olainfarm активно долучилися до допомоги українцям